
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Toyota Corolla 00-08р Optimal A-3243GL
3 241,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3243GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 15 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 230 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 59 Діаметр штока поршня [мм]: 20 парні номери артикулів: A-3243GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3243GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 59 мм |
| Довжина штока поршня | 230 мм |
| Діаметр отвору | 15 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3243GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 241,50 ₴




