
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Opel Zafira B, Astra H 04-19р Optimal A-3246GR
2 746,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3246GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 203 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 58 Діаметр штока поршня [мм]: 22 додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя (№ арт.): F8-7625 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735251 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735252 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7327S парні номери артикулів: A-3246GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3246GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 58 мм |
| Довжина штока поршня | 203 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя (№ арт.) | F8-7625 |
| парні номери артикулів | A-3246GL |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735251, AK-735252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 746,50 ₴




