
Амортизатор підвіски передній газомасляний Dacia Sandero, Renault Logan I 04-25р Optimal A-3248G
2 077,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3248G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 243 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 54 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735527 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7900 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6339 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6596 № артикула рекомендованого приладдя: OP-CSM10172
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3248G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Dacia, Lada, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Logan, Largus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 54 мм |
| Довжина штока поршня | 243 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| № артикула рекомендованого приладдя | F8-7900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 077,50 ₴





