
Амортизатор підвіски передній масляний VW Golf IV, Bora I, Skoda Octavia I 96-13р Optimal A-18589H
2 355 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-18589H
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 320 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735039 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735410 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6280 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7133
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-18589H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, Octavia, Leon, Golf |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 320 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 355 ₴





