
Амортизатор підвіски передній масляний Skoda Fabia I-II, Roomster, Audi A2 95-25р Optimal A-18662H
2 413,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-18662H
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 212 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735004 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735410 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F0-0060S Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 № артикула рекомендованого приладдя: F8-4067 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6281S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-18662H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 212 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735004, AK-735410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 413,50 ₴





