
Амортизатор підвіски задній газомасляний VW Passat B5-B5.5, Audi A6 C5, Skoda Superb I 96-08р Optimal A-1672G
1 303,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1672G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1 Довжина штока поршня [мм]: 301 Діаметр штока поршня [мм]: 11 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735127 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-6344 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 40 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6351
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1672G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 301 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 40 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735127 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 303,50 ₴





