
Амортизатор підвіски передній масляний Audi A4 B5, A6 C5, A4 B6, VW Passat B5 94-07р Optimal A-16882H
2 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-16882H
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 155 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 15 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-16882H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, TT, A4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Масляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 155 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴




