
Амортизатор підвіски задній масляний VW Golf II-III, Jetta II, Vento, Seat Toledo I 83-02р Optimal A-1695H
1 581 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1695H
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 295 Діаметр штока поршня [мм]: 11 № артикула рекомендованого приладдя: AK-732516 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-6382 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 40 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6382S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1695H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Vento, Toledo, Jetta, Golf |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 295 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 40 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-732516 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 581 ₴






