
Амортизатор підвіски задній газомасляний Kia Ceed, Hyundai I30 I 06-17р Optimal A-1872G
1 678,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1872G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Розмір нарізі: M10x1,25 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 41 Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735597 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735625 № артикула рекомендованого приладдя: OP-CSM50129
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1872G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, I30, Pro Ceed |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 41 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 678,50 ₴





