
Амортизатор підвіски передній масляний Volvo 850, V70 I, S70, C70 I 91-02р Optimal A-18287H
2 998,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-18287H
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x2 Довжина штока поршня [мм]: 239 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 75 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-18287H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Конструкція | Двотрубний |
| Стан | Новий |
| Тип | Масляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 850, C70, V70, S70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 75 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина штока поршня | 239 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка, демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M14x2 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 998,50 ₴





