
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Ford Fiesta V, Mazda 2 01-14р Optimal A-3237GR
2 239,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3237GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 30 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735431 парні номери артикулів: A-3237GL Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7431 № артикула рекомендованого приладдя: F8-8213
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3237GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 2, Fiesta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 30 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3237GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 239,50 ₴




