
Амортизатор підвіски передній газомасляний Toyota Yaris, Echo 99-06р Optimal A-3156G
2 689,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3156G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби № артикула рекомендованого приладдя: AK-735287 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7474 № артикула рекомендованого приладдя: OP-CSM10126 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3156G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 66 мм |
| Довжина штока поршня | 227 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 689,50 ₴




