
Амортизатор підвіски передній газомасляний Renault Laguna III 07-15р Optimal A-3157G
2 118 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3157G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Конструкція амортизатора: Демпфер з буферною пружиною Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 14 Розмір нарізі: M12X1,25 Довжина штока поршня [мм]: 28 Тип паковання: Коробка Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Відстань між кріпильними отворами [мм]: 81 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735419 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 № артикула рекомендованого приладдя: F0-0024S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3157G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Конструкція | Двотрубний |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 81 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Довжина штока поршня | 28 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка, Демпфер з буферною пружиною |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 118 ₴







