
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний VW Touareg 02-13р Optimal A-3175GR
4 003,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3175GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 181 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 75 Діаметр штока поршня [мм]: 18 Тип паковання: Коробка парні номери артикулів: A-3175GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 53 Діаметр отвору 1 [мм]: 14.2 Діаметр отвору 2 [мм]: 12.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3175GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 75 мм |
| Довжина штока поршня | 181 мм |
| Діаметр отвору 1 | 14.2 мм |
| Діаметр отвору 2 | 12.5 мм |
| Діаметр штока поршня | 18 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 53 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M12x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3175GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 003,50 ₴







