Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 28 Діаметр штока поршня [мм]: 15 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735189 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 53 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735191
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3176G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 28 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 53 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M12x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 671,50 ₴






