Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1.5 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735492 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6284 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-6284S Зовнішній діаметр [мм]: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3185G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 217 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 623,50 ₴







