
Амортизатор підвіски передній газомасляний Renault Clio III, Modus 04-25р Optimal A-3233G
2 773,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3233G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 177 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 54 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735258 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: F0-0080S № артикула рекомендованого приладдя: F8-6338 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7057
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3233G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Конструкція | Двотрубний |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 54 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина штока поршня | 177 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 773,50 ₴






