
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Chevrolet Matiz, Spark 05-25р Optimal A-3179GR
2 407,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3179GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 215 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 55 Діаметр штока поршня [мм]: 18 № артикула рекомендованого приладдя: F0-0004S парні номери артикулів: A-3179GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3179GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 55 мм |
| Довжина штока поршня | 215 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 18 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| парні номери артикулів | A-3179GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 407,50 ₴







