
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Hyundai I30 I 07-12р Optimal A-3115GR
3 145,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3115GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу для номера OE: 54661-2R100 для номера OE: 54661-2R200 Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 14 Розмір нарізі: M12x1,25 Тип паковання: Коробка Довжина штока поршня [мм]: 223 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Відстань між кріпильними отворами [мм]: 60 Діаметр штока поршня [мм]: 20 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735655 парні номери артикулів: A-3115GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 № артикула рекомендованого приладдя: F0-0057S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3115GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | I30 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 60 мм |
| Довжина штока поршня | 223 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| для номера OE | 54661-2R100, 54661-2R200 |
| парні номери артикулів | A-3115GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 145,50 ₴







