
Амортизатор підвіски задній газомасляний Hyundai Santa Fe I 00-06р Optimal A-3427G
1 441,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3427G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M10x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 309 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3427G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 309 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441,50 ₴





