
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Peugeot 108, 107, Toyota Aygo 05-25р Optimal A-3235GR
2 266,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3235GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 248 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Діаметр штока поршня [мм]: 18 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735285 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735416 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7170 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7171
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3235GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 108, C1, 107 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 248 мм |
| Діаметр штока поршня | 18 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266,50 ₴





