Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1.5 заміна тільки парами: Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3399G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Конструкція | Двотрубний |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 68 мм |
| Довжина штока поршня | 169 мм |
| Діаметр отвору 1 | 17.2 мм |
| Діаметр отвору 2 | 17.2 мм |
| Діаметр штока поршня | 16 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 52 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 367 ₴






