Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: штифт знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 160 Спосіб монтажу: попередньо встановл. Додатковий виріб / додаткова інформація: без ресори Тип паковання: Коробка Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з навісними компонентами Додатковий виріб/додаткова інформація 2: із захисним ковпачком/гофрованим кожухом Діаметр штока поршня [мм]: 15 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3405G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 160 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ресори |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з навісними компонентами, із захисним ковпачком/гофрованим кожухом |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M10x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, штифт знизу |
| Способ монтажа | попередньо встановл. |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 403 ₴







