Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M8x1.25 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 262 Діаметр штока поршня [мм]: 11 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 38 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735095 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-6357
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1457G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 262 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 38 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M8x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 524 ₴






