Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Ідентифікаційний номер ТЗ (VIN) від: 4B-W-030 001 Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1 Довжина штока поршня [мм]: 184 Ходова частина: для ТЗ зі спортивною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 16 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1483G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ідентифікаційний номер ТЗ (VIN) від | 4B-W-030 001 |
| Довжина штока поршня | 184 мм |
| Діаметр штока поршня | 16 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі спортивною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 568 ₴






