
Амортизатор підвіски задній газомасляний Audi A4 B7, A4 S4 B6, S4 B7, Seat Exeo 02-13р Optimal A-1207G
1 666,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1207G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M10x1 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 36 Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735462 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-6352
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1207G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 36 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 666,50 ₴






