Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M10x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 298 Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735450 № артикула рекомендованого приладдя: F0-9011 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 44 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-7452
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1490G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 298 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 44 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1.5 |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴






