
Амортизатор підвіски задній газомасляний Audi A4 B7, Seat Exeo 04-13р Optimal A-1491G
1 623 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1491G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1 Довжина штока поршня [мм]: 276 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735462 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6352
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1491G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 276 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 623 ₴




