Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.25 Довжина штока поршня [мм]: 264 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 15 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735174 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7604
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1411G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 264 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 698,50 ₴





