
Амортизатор підвіски передній газомасляний Mercedes A-class, B-class 04-12р Optimal A-1426G
2 526 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1426G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 241 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 40 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735222 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6518 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 Діаметр отвору 1 [мм]: 16.2 Діаметр отвору 2 [мм]: 14.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1426G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 40 мм |
| Довжина штока поршня | 241 мм |
| Діаметр отвору 1 | 16.2 мм |
| Діаметр отвору 2 | 14.5 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735222 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 526 ₴





