
Амортизатор підвіски задній газомасляний Kia Rondo III, Magentis II 05-13р Optimal A-1443G
2 016 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1443G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 259 Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1443G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 259 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 016 ₴





