Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 237 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 45 Діаметр штока поршня [мм]: 15 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735478 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 47 № артикула рекомендованого приладдя: F8-7454 Діаметр отвору 1 [мм]: 12 Діаметр отвору 2 [мм]: 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1445G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 45 мм |
| Довжина штока поршня | 237 мм |
| Діаметр отвору 1 | 12 мм |
| Діаметр отвору 2 | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 47 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M12x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 344,50 ₴





