
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Kia Sorento I 02-11р Optimal A-1277GL
2 496 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1277GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 65 Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 парні номери артикулів: A-1277GR Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1277GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 65 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-1277GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 496 ₴






