Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: штифт знизу Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 228 Діаметр штока поршня [мм]: 15 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735421 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735526 Тип паковання: Коробка Розмір нарізі 1: M10x1 Розмір нарізі 2: M10x1.5 № артикула рекомендованого приладдя: F8-8528 № артикула рекомендованого приладдя: OP-CSM10170
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1282G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 228 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі 1 | M10x1 |
| Розмір нарізі 2 | M10x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, штифт знизу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870,50 ₴






