
Амортизатор підвіски задній газомасляний Fiat Doblo, Opel Combo 10-25р Optimal A-1287G
1 974 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1287G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу макс. довжина [мм]: 550 Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 Система амортизаторів: Дві труби Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1287G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| макс. довжина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 974 ₴





