
Амортизатор підвіски передній газомасляний Mercedes 124, E-class, 190 82-98р Optimal A-1304G
2 701,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1304G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Діаметр отвору [мм]: 13 Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 220 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 90 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735019 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 55 № артикула рекомендованого приладдя: F8-5502
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1304G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, 190 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 90 мм |
| Довжина штока поршня | 220 мм |
| Діаметр отвору | 13 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 55 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 701,50 ₴





