
Амортизатор підвіски передній газомасляний Mercedes Clk, C-class, Clc 00-11р Optimal A-1305G
4 108,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1305G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 229 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 25 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735226 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6539 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1305G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, CLK |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 229 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
| № артикула рекомендованого приладдя | AK-735226 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 108,50 ₴







