
Амортизатор підвіски задній газомасляний Mercedes C-class, Clc 00-11р Optimal A-1307G
2 640 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1307G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Одна труба Розмір нарізі: M10x1 Довжина штока поршня [мм]: 80 Діаметр штока поршня [мм]: 12.5 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 40 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1307G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 80 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.5 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 40 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴




