
Амортизатор підвіски передній газомасляний Mercedes E-class 02-09р Optimal A-1315G
2 653,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1315G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вилка знизу Система амортизаторів: Одна труба Розмір нарізі: M10x1 Довжина штока поршня [мм]: 187 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 56 Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: AK-735500 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 40 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6059 Діаметр отвору 1 [мм]: 15 Діаметр отвору 2 [мм]: 15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-1315G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 56 мм |
| Довжина штока поршня | 187 мм |
| Діаметр отвору 1 | 15 мм |
| Діаметр отвору 2 | 15 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 40 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M10x1 |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вилка знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 653,50 ₴





