
Амортизатор підвіски передній газомасляний Citroen Jumper I-II, Fiat Ducato 94-25р Optimal A-67541G
3 460,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-67541G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Діаметр отвору [мм]: 16 Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M14x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 289 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 90 Діаметр штока поршня [мм]: 25 Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-67541G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Конструкція | Двотрубний |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 90 мм |
| Діаметр отвору | 16 мм |
| Довжина штока поршня | 289 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 460,50 ₴




