
Амортизатор підвіски задній газомасляний Volvo S80 I, S60 I, V70 II 98-10р Optimal A-68156G
1 788 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-68156G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: демпфер ресори Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: нижній міст Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.75 Довжина штока поршня [мм]: 209 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Ходова частина: для ТЗ без електричного регулювання демпфера Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735307 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 39 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735663 № артикула рекомендованого приладдя: F8-6198
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-68156G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 209 мм |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 39 мм |
| Конструкція амортизатора | демпфер ресори |
| Розмір нарізі | M12x1.75 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, нижній міст |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною, для ТЗ без електричного регулювання демпфера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 788 ₴




