Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Вставка амортизаційної стійки Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 199 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735003 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-5304S Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-8102G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 199 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 44 мм |
| Конструкція амортизатора | Вставка амортизаційної стійки |
| Розмір нарізі | M12x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| № артикула рекомендованого приладдя | F8-5710 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930,50 ₴





