
Амортизатор підвіски задній правий газомасляний Land Rover Freelander 2 06-15р Optimal A-5109GR
3 984 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5109GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Задня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.25 Довжина штока поршня [мм]: 270 Діаметр штока поршня [мм]: 25 парні номери артикулів: A-5109GL Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 55
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5109GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 270 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 55 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-5109GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 984 ₴





