
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Toyota Rav 4 III 05-14р Optimal A-3664GL
3 214,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3664GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 17 Розмір нарізі: M14X1,5 Довжина штока поршня [мм]: 38 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 75 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735440 парні номери артикулів: A-3664GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51 № артикула рекомендованого приладдя: OP-CSM10139
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3664GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 75 мм |
| Довжина штока поршня | 38 мм |
| Діаметр отвору | 17 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3664GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 214,50 ₴






