
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Dodge Caliber 06-25р Optimal A-5113GL
3 714 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5113GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 15 Розмір нарізі: M12x1.25 Довжина штока поршня [мм]: 235 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 70 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Тип паковання: Коробка парні номери артикулів: A-5113GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5113GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 70 мм |
| Довжина штока поршня | 235 мм |
| Діаметр отвору | 15 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-5113GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 714 ₴






