
Амортизатор підвіски задній газомасляний Mazda 2, Ford Fiesta VI 07-18р Optimal A-5056G
1 735,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5056G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Розмір нарізі: M8x1,25 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 299 Діаметр штока поршня [мм]: 11 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 38 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735095 Тип паковання: Коробка № артикула рекомендованого приладдя: F8-7434
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5056G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 2, Fiesta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 299 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 38 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M8x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 735,50 ₴





