Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M10x1,5 Довжина штока поршня [мм]: 205 Діаметр штока поршня [мм]: 16 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 48 Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5042G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 205 мм |
| Діаметр штока поршня | 16 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 48 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M10x1,5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 562,50 ₴






