
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Peugeot 308 I 07-16р Optimal A-5223GL
367,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5223GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 12 Розмір нарізі: M14x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 253 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 53 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5223GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 308 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 53 мм |
| Довжина штока поршня | 253 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367,50 ₴





