
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний VW Touareg 10-18р Optimal A-5139GR
1 228,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5139GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12X1.5 Довжина штока поршня [мм]: 183 Діаметр штока поршня [мм]: 18 парні номери артикулів: A-5139GL Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5139GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touareg |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 183 мм |
| Діаметр штока поршня | 18 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 52 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M12x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-5139GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228,50 ₴





