
Амортизатор підвіски передній лівий газомасляний Renault Koleos I, Nissan X-Trail II 07-25р Optimal A-3946GL
3 978 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3946GL
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь ліворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 14 Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 224 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 81 Діаметр штока поршня [мм]: 22 парні номери артикулів: A-3946GR Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3946GL |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, X-Trail |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 81 мм |
| Довжина штока поршня | 224 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 51 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3946GR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978 ₴







